Curling Scores

M: Ontario Tankard
Port Elgin, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 11 -- Fri, Jan 27 -- 9:30am ET
Howard 3rd
Ferris
W: International Bernese Ladies Cup
Bern, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Fri, Jan 27 -- 2:00pm CET
Keiser Final
Morrison (6)
Schwaller Final
Messenzehl (8)
Ha Final
Zelingrova (5)
Jentsch 10  Final
Yildiz (5)
Wrana 8th
Jaeggi
Grandy 6th
Huerlimann
Farmer Final
Wuest (7)
W: Nova Scotia Scotties
New Glasgow, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Fri, Jan 27 -- 10:00am AT
Black 10th
Daigle
Powers 10th
Hilliard
Nix Final
Murphy (10)
MacDiarmid Final
Crouse (9)
W: Newfoundland & Labrador Scotties
St. John, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Thu, Jan 26 -- 7:00pm NT
Hill 9th
Curtis 10 
W: Ontario Scotties
Port Elgin, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 11 -- Fri, Jan 27 -- 9:30am ET
Homan 2nd
Inglis
Howard 2nd
Wasylkiw
Mann 3rd
Froud
Warriner Final
Flaxey (1)
W: Unibet Northern Ontario Scotties
Kenora, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Thu, Jan 26 -- 7:30pm CT
Briscoe Final
Burns (10) Watch Live Curling!
Croisier Final
Westlund Stewart (EE) Watch Live Curling!
McCarville 10  Final
McCormick (6) Watch Live Curling!
W: Manitoba Scotties
East St. Paul, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Thu, Jan 26 -- 7:45pm CT
Ackland Final
Watling (6)
Calvert Final
Beaudry (10) Watch Live Curling!
Jones Final
McLeod (7)
W: Viterra Saskatchewan Scotties
Estevan, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Thu, Jan 26 -- 3:00pm CT
Holland Final
Mitchell (8)
Schneider Final
Kleiter (9) Watch Live Curling!
Ackerman Final
Ricci (EE)
Barker Final
Stevenson (10)
M: Unibet Northern Ontario Tankard
Kenora, NONT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Thu, Jan 26 -- 7:30pm CT
Carr Final
Glibota (9) Watch Live Curling!
Adams Jr. Final
Szajewski (9) Watch Live Curling!
M: Nova Scotia Tankard
New Glasgow, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Thu, Jan 26 -- 6:00pm AT
Flemming Final
Thompson (EE)
Purcell Final
Burgess (6)
Manuel 10  Final
MacLeod (EE)
Everist Final
Sullivan (7)
W: PEI Scotties
Crapaud, PEI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Thu, Jan 26 -- 7:00pm AT
Birt Final
Morrow (4)
M: Newfoundland & Labrador Tankard
St. John, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Thu, Jan 26 -- 7:00pm NT
Symonds Final
Young (10)
Smith Final
Thomas (8)
O'Leary Final
Skanes (8)
Peddigrew Final
McNeil Lamswood (6)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

DEKALB Superspiel -- A Event

Dec 3 - 6, 2021
A Event | B Event | C Event |
Times shown as Central Time (CT)

Tanner Horgan

Zachary Wasylik
D3 - Fri 1:30pm
Loser to 39
SCORES 
Watch Live Curling!
  [17]
Tanner Horgan

D1 - Fri 8:00am
Loser to 41
SCORES 
  [2]

Zachary Wasylik

Kyle McCannell

Luc Violette
D7 - Sat 9:00am
Loser to 50
SCORES 
  [25]
Tanner Horgan

D1 - Fri 8:00am
Loser to 41
SCORES 
  [3]

Daniel Casper

Daniel Casper

Daniel Casper

D3 - Fri 1:30pm
Loser to 39
SCORES 
  [18]

Tyler Tardi

D9 - Sat 3:00pm
Loser to 54
SCORES 
  [29]

Kody Hartung
Qualifier

Scott Dunnam
D3 - Fri 1:30pm
Loser to 40
SCORES 
  [19]
Kody Hartung

D1 - Fri 8:00am
Loser to 42
SCORES 
  [6]

Steve Irwin

Steve Irwin
Kody Hartung

Andrin Schnider
D7 - Sat 9:00am
Loser to 51
SCORES 
  [26]

D1 - Fri 8:00am
Loser to 42
SCORES 
  [7]

Andrin Schnider

David Hamblin

Jason Gunnlaugson

D3 - Fri 1:30pm
Loser to 40
SCORES 
  [20]

Jason Gunnlaugson

Colton Lott

Riley Smith
D4 - Fri 4:15pm
Loser to 43
SCORES 
  [21]
Colton Lott

D1 - Fri 8:00am
Loser to 45
SCORES 
  [10]

Riley Smith

Jordon McDonald

Ryan Wiebe
D7 - Sat 9:00am
Loser to 47
SCORES 
  [27]
Colton Lott

D1 - Fri 8:00am
Loser to 45
SCORES 
  [11]

Ryan Wiebe

Ross LaVallee

Jacques Gauthier

D4 - Fri 4:15pm
Loser to 43
SCORES 
Watch Live Curling!
  [22]

Jacques Gauthier

D10 - Sat 6:00pm
Loser to 56
SCORES 
  [30]

Karsten Sturmay
Qualifier

Sean Grassie
D4 - Fri 4:15pm
Loser to 44
SCORES 
  [23]
Karsten Sturmay

D2 - Fri 10:45am
Loser to 46
SCORES 
  [14]

Sean Grassie

Richard Muntain
Karsten Sturmay

William Lyburn
D7 - Sat 9:00am
Loser to 48
SCORES 
  [28]

D2 - Fri 10:45am
Loser to 46
SCORES 
  [15]

William Lyburn

Steen Sigurdson

William Lyburn

D4 - Fri 4:15pm
Loser to 44
SCORES 
  [24]

Braden Calvert

Curling Scores

M: Ontario Tankard
Port Elgin, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 11 -- Fri, Jan 27 -- 9:30am ET
Howard 3rd
Ferris
W: International Bernese Ladies Cup
Bern, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Fri, Jan 27 -- 2:00pm CET
Keiser Final
Morrison (6)
Schwaller Final
Messenzehl (8)
Ha Final
Zelingrova (5)
Jentsch 10  Final
Yildiz (5)
Wrana 8th
Jaeggi
Grandy 6th
Huerlimann
Farmer Final
Wuest (7)
W: Nova Scotia Scotties
New Glasgow, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Fri, Jan 27 -- 10:00am AT
Black 10th
Daigle
Powers 10th
Hilliard
Nix Final
Murphy (10)
MacDiarmid Final
Crouse (9)
W: Newfoundland & Labrador Scotties
St. John, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Thu, Jan 26 -- 7:00pm NT
Hill 9th
Curtis 10 
W: Ontario Scotties
Port Elgin, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 11 -- Fri, Jan 27 -- 9:30am ET
Homan 2nd
Inglis
Howard 2nd
Wasylkiw
Mann 3rd
Froud
Warriner Final
Flaxey (1)
W: Unibet Northern Ontario Scotties
Kenora, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Thu, Jan 26 -- 7:30pm CT
Briscoe Final
Burns (10) Watch Live Curling!
Croisier Final
Westlund Stewart (EE) Watch Live Curling!
McCarville 10  Final
McCormick (6) Watch Live Curling!
W: Manitoba Scotties
East St. Paul, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Thu, Jan 26 -- 7:45pm CT
Ackland Final
Watling (6)
Calvert Final
Beaudry (10) Watch Live Curling!
Jones Final
McLeod (7)
W: Viterra Saskatchewan Scotties
Estevan, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Thu, Jan 26 -- 3:00pm CT
Holland Final
Mitchell (8)
Schneider Final
Kleiter (9) Watch Live Curling!
Ackerman Final
Ricci (EE)
Barker Final
Stevenson (10)
M: Unibet Northern Ontario Tankard
Kenora, NONT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Thu, Jan 26 -- 7:30pm CT
Carr Final
Glibota (9) Watch Live Curling!
Adams Jr. Final
Szajewski (9) Watch Live Curling!
M: Nova Scotia Tankard
New Glasgow, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Thu, Jan 26 -- 6:00pm AT
Flemming Final
Thompson (EE)
Purcell Final
Burgess (6)
Manuel 10  Final
MacLeod (EE)
Everist Final
Sullivan (7)
W: PEI Scotties
Crapaud, PEI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Thu, Jan 26 -- 7:00pm AT
Birt Final
Morrow (4)
M: Newfoundland & Labrador Tankard
St. John, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Thu, Jan 26 -- 7:00pm NT
Symonds Final
Young (10)
Smith Final
Thomas (8)
O'Leary Final
Skanes (8)
Peddigrew Final
McNeil Lamswood (6)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Jacobs In Familiar Territory

Jacobs In Familiar Territory

Brad Jacobs (photo: Anil Mungal, GSOC) advances to A-Event Qualifier looking for berth into Unibet Northern Ontario Tankard Playoffs.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑
Fatal error: Call to a member function query() on null in /var/www/vhosts/curlingzone.com/httpdocs/admin/functions_basic.php on line 4637