Curling Scores

M: Unibet Northern Ontario Tankard
Kenora, NONT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Thu, Jan 26 -- 2:30pm CT
Horgan 5th
Bonot  Watch Live Curling!
MacEwan 5th
Jacobs  Watch Live Curling!
M: Ontario Tankard
Port Elgin, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 9 -- Thu, Jan 26 -- 2:30pm ET
Howard 9th
Willsey  Watch Live Curling!
Ferris 9th
Fournier  Watch Live Curling!
Rooney 9th
Deruelle  Watch Live Curling!
W: Ontario Scotties
Port Elgin, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 9 -- Thu, Jan 26 -- 2:30pm ET
Mann 9th
Flaxey  Watch Live Curling!
Inglis 9th
Froud  Watch Live Curling!
W: Nova Scotia Scotties
New Glasgow, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Thu, Jan 26 -- 2:00pm AT
Black Final
Nix (5)
Daigle 6th
Murphy
Powers 6th
MacDiarmid
Hilliard 6th
Crouse
W: Unibet Northern Ontario Scotties
Kenora, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Thu, Jan 26 -- 2:30pm CT
Beaudry 5th
Croisier  Watch Live Curling!
W: Manitoba Scotties
East St. Paul, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Thu, Jan 26 -- 12:15pm CT
Jones 11  Final
Calvert (8)
Ackland Final
McLeod (10) Watch Live Curling!
Watling Final
Beaudry (6)
M: Nova Scotia Tankard
New Glasgow, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Thu, Jan 26 -- 10:00am AT
Colter Final
Manuel (9)
Fitzner-Leblanc Final
MacLeod (10)
Deagle Final
Sullivan (10)
Heck Final
Gibson 12  (9)
W: Viterra Saskatchewan Scotties
Estevan, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Thu, Jan 26 -- 3:00pm CT
Holland 4th
Mitchell
Schneider 4th
Kleiter
Ackerman  
Ricci  
Barker  
Stevenson  
W: Newfoundland & Labrador Scotties
St. John, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Thu, Jan 26 -- 1:30pm NT
Curtis Final
Strong (10)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

DEKALB Superspiel -- A Event

Nov 22 - 25, 2012
A Event | B Event | C Event |
Times shown as Central Time (CT)
Rob Rumfeldt

D1 - Thu 8:15pm
Loser to 15
SCORES 
  [1]
Dennis Bohn

Dennis Bohn

D3 - Fri 12:00pm
Loser to 21
SCORES 
  [9]
Dennis Bohn

Scott Ramsay

Randy Dutiaume

D1 - Thu 8:15pm
Loser to 15
SCORES 
 

  [2]

Randy Dutiaume

D6 - Fri 9:00pm
Loser to 24
SCORES 
  [13]

Sean Grassie
Qualifier

D1 - Thu 8:15pm
Loser to 16
SCORES 
  [3]
Team Doering

Team Doering

Scott Bitz

D3 - Fri 12:00pm
Loser to 21
SCORES 
  [10]
Dave Boehmer

Scott Bitz

D1 - Thu 8:15pm
Loser to 16
SCORES 
  [4]
Scott Bitz

Steve Petryk

D2 - Fri 9:00am
Loser to 17
SCORES 
  [5]
Daniel Birchard

Daniel Birchard

D5 - Fri 6:00pm
Loser to 22
SCORES 
  [11]
Greg Todoruk

Greg Todoruk

Greg Todoruk

D2 - Fri 9:00am
Loser to 17
SCORES 
  [6]
Alexander Attinger

D7 - Sat 9:00am
Loser to 23
SCORES 
  [14]

Daley Peters
Qualifier

D2 - Fri 9:00am
Loser to 18
SCORES 
  [7]
Daley Peters

Kyle Foster

Daley Peters

D5 - Fri 6:00pm
Loser to 22
SCORES 
  [12]
Dave Elias

William Lyburn

D2 - Fri 9:00am
Loser to 18
SCORES 
  [8]
William Lyburn

Curling Scores

M: Unibet Northern Ontario Tankard
Kenora, NONT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Thu, Jan 26 -- 2:30pm CT
Horgan 5th
Bonot  Watch Live Curling!
MacEwan 5th
Jacobs  Watch Live Curling!
M: Ontario Tankard
Port Elgin, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 9 -- Thu, Jan 26 -- 2:30pm ET
Howard 9th
Willsey  Watch Live Curling!
Ferris 9th
Fournier  Watch Live Curling!
Rooney 9th
Deruelle  Watch Live Curling!
W: Ontario Scotties
Port Elgin, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 9 -- Thu, Jan 26 -- 2:30pm ET
Mann 9th
Flaxey  Watch Live Curling!
Inglis 9th
Froud  Watch Live Curling!
W: Nova Scotia Scotties
New Glasgow, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Thu, Jan 26 -- 2:00pm AT
Black Final
Nix (5)
Daigle 6th
Murphy
Powers 6th
MacDiarmid
Hilliard 6th
Crouse
W: Unibet Northern Ontario Scotties
Kenora, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Thu, Jan 26 -- 2:30pm CT
Beaudry 5th
Croisier  Watch Live Curling!
W: Manitoba Scotties
East St. Paul, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Thu, Jan 26 -- 12:15pm CT
Jones 11  Final
Calvert (8)
Ackland Final
McLeod (10) Watch Live Curling!
Watling Final
Beaudry (6)
M: Nova Scotia Tankard
New Glasgow, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Thu, Jan 26 -- 10:00am AT
Colter Final
Manuel (9)
Fitzner-Leblanc Final
MacLeod (10)
Deagle Final
Sullivan (10)
Heck Final
Gibson 12  (9)
W: Viterra Saskatchewan Scotties
Estevan, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Thu, Jan 26 -- 3:00pm CT
Holland 4th
Mitchell
Schneider 4th
Kleiter
Ackerman  
Ricci  
Barker  
Stevenson  
W: Newfoundland & Labrador Scotties
St. John, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Thu, Jan 26 -- 1:30pm NT
Curtis Final
Strong (10)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Jones, McLeod, and Lawes lead the way at Manitoba Scotties

Jones, McLeod, and Lawes lead the way at Manitoba Scotties

After Thursday afternoon's Draw 6, just three rinks are undefeated at the Manitoba Scotties in East St.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑