Curling Scores

J: Oak Island Junior Mens Cashspiel
Chester, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 30 -- 11:30am ET
Strang 6th
McEachren
Schut 6th
Mosher
Kavanaugh 6th
MacIsaac
Snow Final
Weagle (6)
M: Challenge Nord-Ouest Air Creebec
Val-d, QC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Fri, Oct 30 -- 8:30am ET
Aumont Final
Asselin (5)
Melancon Final
Gravel (6)
Dorval Final
Bedard (6)
J: Oak Island Junior Womens Cashspiel
Chester, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 30 -- 8:30am AT
Callaghan Final
Stevens (EE)
Blades Final
Shaw (7)
MacNutt Final
Forsythe (EE)
Proulx Final
Nodding (7)
M: SCT Moose Jaw Cash Spiel
Moose Jaw, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 30 -- 5:00pm MT
Gedak  
Wills  
Vollman  
Howard  
Zuravloff  
Behm  
Gamble  
Kleiter  
Knapp  
Bryden  
Woloschuk  
Deis  
M: SCT Nutana Cash Spiel
Saskatoon, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 30 -- 9:15am MT
Flasch  
Mikush  
Carss  
Tessier  
Ackerman  
Jacobson  
Korte  
Pomedli  
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

AMJ Campbell Shorty Jenkins Classic -- Playoffs

Sep 13 - 16, 2018
Times shown as Eastern Time (ET)
Isabella Wrana

QF - Sun 9:00am
Loser Out
SCORES
  [1]
Isabella Wrana

Mary-Anne Arsenault
SF - Sun 12:30pm
Loser Out
SCORES
  [5]

Jennifer Harvey
Isabella Wrana

QF - Sat 9:30pm
Loser Out
SCORES
  [2]
Jennifer Harvey

CF - Sun 3:30pm
Loser Out
SCORES
  [7]
Jamie Sinclair

Silvana Tirinzoni

QF - Sun 9:00am
Loser Out
SCORES
  [3]
Silvana Tirinzoni
Champion


Jacqueline Harrison
SF - Sun 12:30pm
Loser Out
SCORES
  [6]

Hollie Duncan
Hollie Duncan

QF - Sat 9:30pm
Loser Out
SCORES
  [4]
Hollie Duncan

Danielle Inglis

Curling Scores

J: Oak Island Junior Mens Cashspiel
Chester, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 30 -- 11:30am ET
Strang 6th
McEachren
Schut 6th
Mosher
Kavanaugh 6th
MacIsaac
Snow Final
Weagle (6)
M: Challenge Nord-Ouest Air Creebec
Val-d, QC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Fri, Oct 30 -- 8:30am ET
Aumont Final
Asselin (5)
Melancon Final
Gravel (6)
Dorval Final
Bedard (6)
J: Oak Island Junior Womens Cashspiel
Chester, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 30 -- 8:30am AT
Callaghan Final
Stevens (EE)
Blades Final
Shaw (7)
MacNutt Final
Forsythe (EE)
Proulx Final
Nodding (7)
M: SCT Moose Jaw Cash Spiel
Moose Jaw, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 30 -- 5:00pm MT
Gedak  
Wills  
Vollman  
Howard  
Zuravloff  
Behm  
Gamble  
Kleiter  
Knapp  
Bryden  
Woloschuk  
Deis  
M: SCT Nutana Cash Spiel
Saskatoon, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 30 -- 9:15am MT
Flasch  
Mikush  
Carss  
Tessier  
Ackerman  
Jacobson  
Korte  
Pomedli  
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Zacharias Takes Atkins Curling Classic Title

Zacharias Takes Atkins Curling Classic Title

World Junior Champions Mackenzie Zacharias of Altona (Photo: Curling Canada/Melanie Johnson) won 6-3 over Darcy Robertson's Winnipeg foursome on Sunday.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑