Curling Scores

W: Nova Scotia Scotties
New Glasgow, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Thu, Jan 26 -- 2:00pm AT
Black Final
Nix (5)
Daigle Final
Murphy (10)
Powers Final
MacDiarmid (9)
Hilliard 11th
Crouse
W: Ontario Scotties
Port Elgin, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 9 -- Thu, Jan 26 -- 2:30pm ET
Mann Final
Flaxey (9) Watch Live Curling!
Inglis Final
Froud (10) Watch Live Curling!
M: Ontario Tankard
Port Elgin, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 9 -- Thu, Jan 26 -- 2:30pm ET
Howard 10  Final
Willsey (9) Watch Live Curling!
Ferris Final
Fournier (10) Watch Live Curling!
Rooney Final
Deruelle (9) Watch Live Curling!
M: Ed Werenich Golden Wrench Classic presented by The Lodge Sasquatch Kitchen
Tempe, AZ
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Thu, Jan 26 -- 1:00pm MT
Carruthers Final
Horsman (6)
Shuster Final
Fleming (7)
Gauthier Final
Mansell (7)
Sturmay Final
Leclair (7)
W: Unibet Northern Ontario Scotties
Kenora, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Thu, Jan 26 -- 2:30pm CT
Beaudry Final
Croisier (8) Watch Live Curling!
M: Unibet Northern Ontario Tankard
Kenora, NONT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Thu, Jan 26 -- 2:30pm CT
Horgan 10th
Bonot  Watch Live Curling!
MacEwan 9th
Jacobs  Watch Live Curling!
W: Manitoba Scotties
East St. Paul, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Thu, Jan 26 -- 4:00pm CT
Carey 4th
Peterson
Lukowich 4th
Jensen  Watch Live Curling!
Lawes 4th
Robertson
M: Nova Scotia Tankard
New Glasgow, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Thu, Jan 26 -- 10:00am AT
Colter Final
Manuel (9)
Fitzner-Leblanc Final
MacLeod (10)
Deagle Final
Sullivan (10)
Heck Final
Gibson 12  (9)
W: Viterra Saskatchewan Scotties
Estevan, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Thu, Jan 26 -- 3:00pm CT
Holland 8th
Mitchell
Schneider 8th
Kleiter
Ackerman  
Ricci  
Barker  
Stevenson  
W: Newfoundland & Labrador Scotties
St. John, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Thu, Jan 26 -- 1:30pm NT
Curtis Final
Strong (10)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

King Cash Spiel -- Teams

Dec 2 - 4, 2022
Bartlett


Victoria
British Columbia

Skip
No Photo
Zane
Bartlett
Third
Player Photo
Kyle
Habkirk
Second
Player Photo
Derek
Chandler
Lead
Player Photo
Connar
Croteau
Connolly


Seattle
Washington

Skip
Player Photo
Nicholas
Connolly
Third
Player Photo
Evan
Workin
Second
Player Photo
Chris
Bond
Lead
Player Photo
Nathan
Parry
Cseke


Victoria
British Columbia

Skip
Player Photo
Paul
Cseke
Third
Player Photo
Corey
Chester
Second
Player Photo
Jay
Wakefield
Lead
No Photo
Ty
Russell
de Jong


Penticton
British Columbia

Skip
Player Photo
Cameron
de Jong
Third
Player Photo
Matt
Tolley
Second
Player Photo
Erik
Colwell
Lead
Player Photo
John
Slattery
Gomes


Maple Ridge
British Columbia

Skip
No Photo
Chris
Gomes
Third
No Photo
Patrick
Prade
Second
No Photo
Martin
Perry
Lead
No Photo
Brian
Cole
Joanisse


Maple Ridge
British Columbia

Skip
Player Photo
Dean
Joanisse
Third
Player Photo
Grant
Dezura
Second
No Photo
Brendan
Willis
Lead
No Photo
Dave
Stephenson
Longworth


Vernon
British Columbia

Skip
Player Photo
Mark
Longworth
Third
No Photo
Jon
Gardner
Second
No Photo
Greg
Hamilton
Lead
No Photo
Shane
Longworth
McCrady


New Westminster
British Columbia

Skip
No Photo
Matthew
McCrady
Third
Player Photo
Thomas
Love
Second
No Photo
Breyden
Carpenter
Lead
Player Photo
Daniel
Dabiri
Montgomery


Victoria
British Columbia

Skip
Player Photo
Jason
Montgomery
Third
Player Photo
Chris
Baier
Second
No Photo
Miles
Craig
Lead
Player Photo
William
Duggan
Morozumi


Karuizawa
Japan

Skip
Player Photo
Yusuke
Morozumi
Third
Player Photo
Yuta
Matsumura
Second
No Photo
Ryotaro
Shukuya
Lead
Player Photo
Kosuke
Morozumi
Pierce


Kelowna
British Columbia

Skip
Player Photo
Brent
Pierce
Third
Player Photo
Jeff
Richard
Second
Player Photo
Jared
Kolomaya
Lead
Player Photo
Nicholas
Meister
Robillard


Port Coquitlam
British Columbia

Skip
Player Photo
Sebastien
Robillard
Third
Player Photo
Daniel
Wenzek
Second
Player Photo
Richard
Krell
Lead
Player Photo
Nathan
Small
Sobering


Denver
Colorado

Skip
Player Photo
Darryl
Sobering
Third
Player Photo
Alec
Celecki
Second
No Photo
DJ
Johnson
Lead
Player Photo
Josh
Chetwynd
Strathdee


Penticton
British Columbia

Skip
Player Photo
Steve
Strathdee
Third
No Photo
Ian
Trip
Second
No Photo
Don
Davis
Lead
No Photo
Chris
Ware
Tanaka


New Westminster
British Columbia

Skip
Player Photo
Cody
Tanaka
Third
Player Photo
Josh
Miki
Second
Player Photo
Nicholas
Umbach
Lead
No Photo
Connor
Kent
Yanagisawa


Karuizawa
Japan

Skip
Player Photo
Riku
Yanagisawa
Third
Player Photo
Tsuyoshi
Yamaguchi
Second
No Photo
Takeru
Yamamoto
Lead
Player Photo
Satoshi
Koizumi

Curling Scores

W: Nova Scotia Scotties
New Glasgow, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Thu, Jan 26 -- 2:00pm AT
Black Final
Nix (5)
Daigle Final
Murphy (10)
Powers Final
MacDiarmid (9)
Hilliard 11th
Crouse
W: Ontario Scotties
Port Elgin, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 9 -- Thu, Jan 26 -- 2:30pm ET
Mann Final
Flaxey (9) Watch Live Curling!
Inglis Final
Froud (10) Watch Live Curling!
M: Ontario Tankard
Port Elgin, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 9 -- Thu, Jan 26 -- 2:30pm ET
Howard 10  Final
Willsey (9) Watch Live Curling!
Ferris Final
Fournier (10) Watch Live Curling!
Rooney Final
Deruelle (9) Watch Live Curling!
W: Unibet Northern Ontario Scotties
Kenora, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Thu, Jan 26 -- 2:30pm CT
Beaudry Final
Croisier (8) Watch Live Curling!
M: Unibet Northern Ontario Tankard
Kenora, NONT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Thu, Jan 26 -- 2:30pm CT
Horgan 10th
Bonot  Watch Live Curling!
MacEwan 9th
Jacobs  Watch Live Curling!
W: Manitoba Scotties
East St. Paul, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Thu, Jan 26 -- 4:00pm CT
Carey 4th
Peterson
Lukowich 4th
Jensen  Watch Live Curling!
Lawes 4th
Robertson
M: Nova Scotia Tankard
New Glasgow, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Thu, Jan 26 -- 10:00am AT
Colter Final
Manuel (9)
Fitzner-Leblanc Final
MacLeod (10)
Deagle Final
Sullivan (10)
Heck Final
Gibson 12  (9)
W: Viterra Saskatchewan Scotties
Estevan, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Thu, Jan 26 -- 3:00pm CT
Holland 8th
Mitchell
Schneider 8th
Kleiter
Ackerman  
Ricci  
Barker  
Stevenson  
W: Newfoundland & Labrador Scotties
St. John, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Thu, Jan 26 -- 1:30pm NT
Curtis Final
Strong (10)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Jones, McLeod, and Lawes lead the way at Manitoba Scotties

Jones, McLeod, and Lawes lead the way at Manitoba Scotties

After Thursday afternoon's Draw 6, just three rinks are undefeated at the Manitoba Scotties in East St.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑