Curling Scores
Port Elgin Superspiel
Jan 20 - 22, 2012
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | EE | EE | EE | EE | EE | EE | EE | EE | Score | ||
| Len Rominger Niagara Falls, ON |
![]() |
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||
| Brad Cobean Port Elgin, ON |
0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Len Rominger
| Games: | 5 |
| Record: | 3W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.36 |
| PA/G: | 6.97 |
| Hammer Efficiency: | 0.29 |
| Steal Defense: | 0.44 |
| Force Efficiency: | 0.75 |
| Steal Efficiency: | 0.27 |
Brad Cobean
| Games: | 3 |
| Record: | 2W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.57 |
| PA/G: | 6.19 |
| Hammer Efficiency: | 0.38 |
| Steal Defense: | 0.38 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.54 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Len Rominger
Brad Cobean
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 3, 2026
OGDEN, Utah -- Team Matt Dunstone's road map is now clear and defined.
-
April 3, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026













