Curling Scores
Moosehead Fall Open
Sep 19 - 23, 2012
|
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Lauren Mann
| Games: | 4 |
| Record: | 3W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.57 |
| PA/G: | 6.96 |
| Hammer Efficiency: | 0.55 |
| Steal Defense: | 0.09 |
| Force Efficiency: | 0.33 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Rhonda Varnes
| Games: | 4 |
| Record: | 3W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.18 |
| PA/G: | 3.64 |
| Hammer Efficiency: | 0.43 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.40 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Lauren Mann
Rhonda Varnes
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026

















