Curling Scores
CookstownCash presented by Comco Canada Inc
Nov 2 - 4, 2012
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Darryl Prebble Toronto, ON |
3 | 1 | 1 | 2 | X | X | X | X | 7 | |||
| Rayad Husain Brampton, ON |
0 | 0 | 0 | 0 | X | X | X | X | 0 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Darryl Prebble
| Games: | 6 |
| Record: | 5W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 1L |
| PF/G: | 11.89 |
| PA/G: | 4.86 |
| Hammer Efficiency: | 0.60 |
| Steal Defense: | 0.13 |
| Force Efficiency: | 0.44 |
| Steal Efficiency: | 0.57 |
Rayad Husain
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 4.07 |
| PA/G: | 8.89 |
| Hammer Efficiency: | 0.11 |
| Steal Defense: | 0.50 |
| Force Efficiency: | 0.78 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Darryl Prebble
Rayad Husain
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Team | Pick'em | |
| Darryl Prebble | ||
| Rayad Husain | ||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026

















