Curling Scores
Madison Cash Spiel
Nov 30 - Dec 2, 2012
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Pete Fenson Bemidji, MN |
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 5 | |||
| Ryan Lemke Medford, WI |
0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Pete Fenson
| Games: | 6 |
| Record: | 6W - 0L |
| Extra Ends: | 1W - 0L |
| One-Point Games: | 2W - 0L |
| PF/G: | 7.33 |
| PA/G: | 4.22 |
| Hammer Efficiency: | 0.47 |
| Steal Defense: | 0.05 |
| Force Efficiency: | 0.69 |
| Steal Efficiency: | 0.28 |
Ryan Lemke
| Games: | 5 |
| Record: | 2W - 3L |
| Extra Ends: | 1W - 0L |
| One-Point Games: | 2W - 0L |
| PF/G: | 5.25 |
| PA/G: | 7.25 |
| Hammer Efficiency: | 0.16 |
| Steal Defense: | 0.24 |
| Force Efficiency: | 0.60 |
| Steal Efficiency: | 0.11 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Pete Fenson
Ryan Lemke
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026


















