Curling Scores
Servus Credit Union Juvenile Bonspiel
Jan 11 - 13, 2013
|
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Colin Harty
| Games: | 6 |
| Record: | 6W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 21.18 |
| PA/G: | 3.82 |
| Hammer Efficiency: | 0.91 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.63 |
| Steal Efficiency: | 0.57 |
Downton
| Games: | 4 |
| Record: | 0W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 4.00 |
| PA/G: | 16.80 |
| Hammer Efficiency: | 0.12 |
| Steal Defense: | 0.65 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.25 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Colin Harty
Downton
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












