COMCO Cash Spiel
Curling Scores
COMCO Cash Spiel
Nov 10 - 13, 2016
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Jeff Brown North Bay, NONT |
1 | 0 | 0 | 1 | X | 2 | ||||||
| Daryl Shane Waterloo, ON |
![]() |
0 | 3 | 3 | 0 | X | 6 | |||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Jeff Brown
| Games: | 3 |
| Record: | 0W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.00 |
| PA/G: | 9.44 |
| Hammer Efficiency: | 0.13 |
| Steal Defense: | 0.22 |
| Force Efficiency: | 0.33 |
| Steal Efficiency: | 0.11 |
Daryl Shane
| Games: | 5 |
| Record: | 3W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.94 |
| PA/G: | 5.56 |
| Hammer Efficiency: | 0.29 |
| Steal Defense: | 0.47 |
| Force Efficiency: | 0.88 |
| Steal Efficiency: | 0.37 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Jeff Brown
Daryl Shane
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Team | Pick'em | |
| Jeff Brown | ||
| Daryl Shane | ||
Recent News
Recent
April 1, 2026
OGDEN, Utah -- Canada's Team Matt Dunstone will take an abundance of satisfaction from their 90 minutes or so of work Tuesday night at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
-
March 22, 2026
-
March 14, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026














