GNCC Mixed Championship
Curling Scores
GNCC Mixed Championship
Feb 20 - 23, 2020
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Score | ||
| Erich Krumme Utica, NY |
![]() |
1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | X | 9 | ||||
| Mark Mooney Plainfield, NJ |
0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 1 | |||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Erich Krumme
| Games: | 6 |
| Record: | 4W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 12.56 |
| PA/G: | 5.38 |
| Hammer Efficiency: | 0.36 |
| Steal Defense: | 0.27 |
| Force Efficiency: | 0.75 |
| Steal Efficiency: | 0.63 |
Mark Mooney
| Games: | 6 |
| Record: | 1W - 5L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 4.72 |
| PA/G: | 12.78 |
| Hammer Efficiency: | 0.09 |
| Steal Defense: | 0.59 |
| Force Efficiency: | 0.64 |
| Steal Efficiency: | 0.14 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Erich Krumme
Mark Mooney
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 2, 2026
OGDEN, Utah -- A playoff berth is in the bag, but Canada's Team Matt Dunstone has loftier goals to accomplish at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026
















