The Sheriff Fund
Curling Scores
The Sheriff Fund
Mar 24 - 28, 2020
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Score | ||
| RobbieDoherty Charlottetown, PEI |
0 | |||||||||
| Parks Calgary, AB |
0 | |||||||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
RobbieDoherty
| Games: | 4 |
| Record: | 0W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 1L |
| PF/G: | 3.89 |
| PA/G: | 16.11 |
| Hammer Efficiency: | 0.08 |
| Steal Defense: | 0.75 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.17 |
Parks
| Games: | 4 |
| Record: | 0W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 3.48 |
| PA/G: | 13.91 |
| Hammer Efficiency: | 0.13 |
| Steal Defense: | 0.63 |
| Force Efficiency: | 0.29 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
RobbieDoherty
Parks
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Team | Pick'em | |
| RobbieDoherty | ||
| Parks | ||
Recent News
Recent
April 1, 2026
OGDEN, Utah -- Canada's Team Matt Dunstone will take an abundance of satisfaction from their 90 minutes or so of work Tuesday night at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
-
March 22, 2026
-
March 14, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026













