ISS Mixed Doubles Lodz
Curling Scores
ISS Mixed Doubles Lodz
Nov 11 - 14, 2021
|
| Draw Nov 12 - 2:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Bylina/Nowakowski Lodz, POL |
0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | X | 3 | |||
| Santti/Santti Hyvinkaa, FIN |
![]() |
1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | X | 9 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Bylina/Nowakowski
| Games: | 5 |
| Record: | 0W - 5L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 3.64 |
| PA/G: | 14.55 |
| Hammer Efficiency: | 0.10 |
| Steal Defense: | 0.67 |
| Force Efficiency: | 0.18 |
| Steal Efficiency: | 0.08 |
Santti/Santti
| Games: | 5 |
| Record: | 1W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.67 |
| PA/G: | 12.42 |
| Hammer Efficiency: | 0.32 |
| Steal Defense: | 0.53 |
| Force Efficiency: | 0.20 |
| Steal Efficiency: | 0.29 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Bylina/Nowakowski
Santti/Santti
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026














