Innisfail AJCT U15 Spiel
Curling Scores
Innisfail AJCT U15 Spiel
Dec 4 - 5, 2021
|
| Draw Dec 5 - 5:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Jordan Benko , AB |
0 | 0 | 0 | 1 | X | 1 | ||||||
| Nolan Duncan Calgary, AB |
![]() |
5 | 4 | 4 | 0 | X | 13 | |||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Jordan Benko
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.65 |
| PA/G: | 15.65 |
| Hammer Efficiency: | 0.17 |
| Steal Defense: | 0.58 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.36 |
Nolan Duncan
| Games: | 6 |
| Record: | 4W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 13.14 |
| PA/G: | 7.14 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.44 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.47 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Jordan Benko
Nolan Duncan
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 2, 2026
OGDEN, Utah -- A playoff berth is in the bag, but Canada's Team Matt Dunstone has loftier goals to accomplish at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












