BrokerLink OVCA U21 Junior Superspiel
Curling Scores
BrokerLink OVCA U21 Junior Superspiel
Nov 4 - 6, 2022
|
| Draw Oct 25 - 1:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Isaac Racz Dundas, ON |
![]() |
3 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | X | 8 | |||
| Kyle Stratton , ON |
0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 3 | ||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Isaac Racz
| Games: | 6 |
| Record: | 2W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.90 |
| PA/G: | 7.38 |
| Hammer Efficiency: | 0.31 |
| Steal Defense: | 0.33 |
| Force Efficiency: | 0.33 |
| Steal Efficiency: | 0.29 |
Kyle Stratton
| Games: | 1 |
| Record: | 3W - -2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 30.00 |
| PA/G: | -63.33 |
| Hammer Efficiency: | -0.50 |
| Steal Defense: | 10.00 |
| Force Efficiency: | -0.33 |
| Steal Efficiency: | 1.50 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Isaac Racz
Kyle Stratton
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












