Duluth Cash Spiel
Curling Scores
Duluth Cash Spiel
Dec 20 - 22, 2024
|
| Draw Dec 21 - 9:30 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Trevor Bonot Thunder Bay, NO |
0 | 0 | 1 | 1 | 0 | X | 2 | |||||
| Caden Hebert Eau Claire, WI |
1 | 0 | 0 | 0 | 5 | X | 6 | |||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Trevor Bonot
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.00 |
| PA/G: | 11.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.40 |
| Steal Defense: | 0.25 |
| Force Efficiency: | 0.43 |
| Steal Efficiency: | 0.13 |
Caden Hebert
| Games: | 5 |
| Record: | 3W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.13 |
| PA/G: | 5.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.19 |
| Force Efficiency: | 0.75 |
| Steal Efficiency: | 0.31 |
Season Statistics
Trevor Bonot
| Games: | 69 |
| Record: | 40W - 29L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 5W - 1L |
| PF/G: | 7.73 |
| PA/G: | 6.72 |
| Hammer Efficiency: | 0.40 |
| Steal Defense: | 0.28 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.27 |
Caden Hebert
| Games: | 57 |
| Record: | 36W - 21L |
| Extra Ends: | 0W - 1L |
| One-Point Games: | 0W - 1L |
| PF/G: | 7.51 |
| PA/G: | 5.84 |
| Hammer Efficiency: | 0.37 |
| Steal Defense: | 0.23 |
| Force Efficiency: | 0.63 |
| Steal Efficiency: | 0.28 |
Scoring Records - Season
Trevor Bonot
Caden Hebert
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026


















