Delta Hotels by Marriott Fredericton Doubles Cashspiel
Curling Scores
Delta Hotels by Marriott Fredericton Doubles Cashspiel
Oct 17 - 19, 2025
|
| Draw Oct 17 - 5:15 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Barclay/Hanson Fredericton, NB |
0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | X | 4 | ||||
| Campbell/Carr Fredericton, NB |
![]() |
3 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 | X | 10 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Barclay/Hanson
| Games: | 4 |
| Record: | 0W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 4.81 |
| PA/G: | 13.33 |
| Hammer Efficiency: | 0.20 |
| Steal Defense: | 0.67 |
| Force Efficiency: | 0.38 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
Campbell/Carr
| Games: | 5 |
| Record: | 3W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 10.61 |
| PA/G: | 9.09 |
| Hammer Efficiency: | 0.43 |
| Steal Defense: | 0.21 |
| Force Efficiency: | 0.25 |
| Steal Efficiency: | 0.37 |
Season Statistics
Barclay/Hanson
| Games: | 11 |
| Record: | 0W - 11L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.62 |
| PA/G: | 11.51 |
| Hammer Efficiency: | 0.18 |
| Steal Defense: | 0.59 |
| Force Efficiency: | 0.36 |
| Steal Efficiency: | 0.35 |
Campbell/Carr
| Games: | 24 |
| Record: | 14W - 10L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 8.95 |
| PA/G: | 8.72 |
| Hammer Efficiency: | 0.34 |
| Steal Defense: | 0.32 |
| Force Efficiency: | 0.40 |
| Steal Efficiency: | 0.41 |
Scoring Records - Season
Barclay/Hanson
Campbell/Carr
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026













