GOLDLINE Mixed Doubles Riviere-du-Loup
Curling Scores
GOLDLINE Mixed Doubles Riviere-du-Loup
Nov 7 - 9, 2025
|
| Draw Nov 8 - 8:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Beaulieu/Pelletier Riviere-du-Loup, QC |
1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | |||
| Johnston/Johnston Moncton, NB |
![]() |
0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Beaulieu/Pelletier
| Games: | 4 |
| Record: | 2W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.13 |
| PA/G: | 7.50 |
| Hammer Efficiency: | 0.29 |
| Steal Defense: | 0.50 |
| Force Efficiency: | 0.29 |
| Steal Efficiency: | 0.61 |
Johnston/Johnston
| Games: | 6 |
| Record: | 6W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.15 |
| PA/G: | 5.32 |
| Hammer Efficiency: | 0.28 |
| Steal Defense: | 0.48 |
| Force Efficiency: | 0.63 |
| Steal Efficiency: | 0.64 |
Season Statistics
Beaulieu/Pelletier
| Games: | 4 |
| Record: | 2W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.13 |
| PA/G: | 7.50 |
| Hammer Efficiency: | 0.29 |
| Steal Defense: | 0.50 |
| Force Efficiency: | 0.29 |
| Steal Efficiency: | 0.61 |
Johnston/Johnston
| Games: | 11 |
| Record: | 9W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.87 |
| PA/G: | 6.33 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.40 |
| Force Efficiency: | 0.56 |
| Steal Efficiency: | 0.54 |
Scoring Records - Season
Beaulieu/Pelletier
Johnston/Johnston
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
March 31, 2026
Scotland's Team Whyte wasted no time in registering their fourth successive win at the LGT World Men’s Curling Championship as they defeated a dangerous Italy team 9-3 in the minimum six ends in Utah.
-
February 27, 2026
-
February 22, 2026
-
February 21, 2026
-
February 21, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












