Chicago Mixed Doubles Dog Dare
Curling Scores
Chicago Mixed Doubles Dog Dare
Nov 6 - 9, 2025
|
| Draw Nov 7 - 12:15 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Zahn/Conant Chicago, IL |
1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | |||
| Sherry/Sherry Chicago, IL |
![]() |
0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 6 | ||
Event Statistics
Zahn/Conant
| Games: | 4 |
| Record: | 2W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.46 |
| PA/G: | 6.15 |
| Hammer Efficiency: | 0.30 |
| Steal Defense: | 0.50 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.63 |
Sherry/Sherry
| Games: | 4 |
| Record: | 2W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.33 |
| PA/G: | 7.33 |
| Hammer Efficiency: | 0.23 |
| Steal Defense: | 0.46 |
| Force Efficiency: | 0.44 |
| Steal Efficiency: | 0.47 |
Season Statistics
Zahn/Conant
| Games: | 4 |
| Record: | 2W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.46 |
| PA/G: | 6.15 |
| Hammer Efficiency: | 0.30 |
| Steal Defense: | 0.50 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.63 |
Sherry/Sherry
| Games: | 13 |
| Record: | 5W - 8L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.42 |
| PA/G: | 9.18 |
| Hammer Efficiency: | 0.37 |
| Steal Defense: | 0.35 |
| Force Efficiency: | 0.43 |
| Steal Efficiency: | 0.31 |
Scoring Records - Season
Zahn/Conant
Sherry/Sherry
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 2, 2026
OGDEN, Utah -- A playoff berth is in the bag, but Canada's Team Matt Dunstone has loftier goals to accomplish at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












