Chicago Mixed Doubles Dog Dare
Curling Scores
Chicago Mixed Doubles Dog Dare
Nov 6 - 9, 2025
|
| Draw Nov 8 - 9:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Bradshaw/Kizlyk Colorado Springs, CO |
![]() |
2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | X | 9 | ||
| Meyer/Meyer Deerfield, IL |
0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | X | 3 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Bradshaw/Kizlyk
| Games: | 5 |
| Record: | 3W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.74 |
| PA/G: | 8.46 |
| Hammer Efficiency: | 0.32 |
| Steal Defense: | 0.32 |
| Force Efficiency: | 0.36 |
| Steal Efficiency: | 0.45 |
Meyer/Meyer
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.59 |
| PA/G: | 11.03 |
| Hammer Efficiency: | 0.38 |
| Steal Defense: | 0.38 |
| Force Efficiency: | 0.44 |
| Steal Efficiency: | 0.23 |
Season Statistics
Bradshaw/Kizlyk
| Games: | 18 |
| Record: | 8W - 10L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.63 |
| PA/G: | 8.63 |
| Hammer Efficiency: | 0.32 |
| Steal Defense: | 0.41 |
| Force Efficiency: | 0.49 |
| Steal Efficiency: | 0.38 |
Meyer/Meyer
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.59 |
| PA/G: | 11.03 |
| Hammer Efficiency: | 0.38 |
| Steal Defense: | 0.38 |
| Force Efficiency: | 0.44 |
| Steal Efficiency: | 0.23 |
Scoring Records - Season
Bradshaw/Kizlyk
Meyer/Meyer
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 2, 2026
OGDEN, Utah -- A playoff berth is in the bag, but Canada's Team Matt Dunstone has loftier goals to accomplish at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026













