St. Marys Mixed Doubles
Curling Scores
St. Marys Mixed Doubles
Dec 12 - 14, 2025
|
| Draw Dec 13 - 10:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Weeks/Steep Kitchener, ON |
0 | 0 | 0 | 0 | X | X | X | X | 0 | |||
| Woo/Wenzek Langley, BC |
![]() |
3 | 2 | 2 | 1 | X | X | X | X | 8 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Weeks/Steep
| Games: | 7 |
| Record: | 6W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 13.33 |
| PA/G: | 7.69 |
| Hammer Efficiency: | 0.61 |
| Steal Defense: | 0.28 |
| Force Efficiency: | 0.45 |
| Steal Efficiency: | 0.48 |
Woo/Wenzek
| Games: | 6 |
| Record: | 5W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 12.86 |
| PA/G: | 6.86 |
| Hammer Efficiency: | 0.47 |
| Steal Defense: | 0.18 |
| Force Efficiency: | 0.40 |
| Steal Efficiency: | 0.44 |
Season Statistics
Weeks/Steep
| Games: | 42 |
| Record: | 28W - 14L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 10.07 |
| PA/G: | 7.75 |
| Hammer Efficiency: | 0.40 |
| Steal Defense: | 0.27 |
| Force Efficiency: | 0.51 |
| Steal Efficiency: | 0.37 |
Woo/Wenzek
| Games: | 35 |
| Record: | 26W - 9L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 11.87 |
| PA/G: | 6.84 |
| Hammer Efficiency: | 0.49 |
| Steal Defense: | 0.18 |
| Force Efficiency: | 0.45 |
| Steal Efficiency: | 0.46 |
Scoring Records - Season
Weeks/Steep
Woo/Wenzek
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026















