Bunge Manitoba Men's Winnipeg Regional Qualifier
Curling Scores
Bunge Manitoba Men's Winnipeg Regional Qualifier
Dec 5 - 7, 2025
|
| Draw Dec 5 - 8:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Score | ||
| Tanner Graham Winnipeg, MB |
![]() |
0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | X | 7 | |||||
| Bryce J. McEwen Winnipeg, MB |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 1 | ||||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Tanner Graham
| Games: | 5 |
| Record: | 3W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.82 |
| PA/G: | 5.59 |
| Hammer Efficiency: | 0.31 |
| Steal Defense: | 0.47 |
| Force Efficiency: | 0.57 |
| Steal Efficiency: | 0.53 |
Bryce J. McEwen
| Games: | 3 |
| Record: | 1W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.79 |
| PA/G: | 8.95 |
| Hammer Efficiency: | 0.18 |
| Steal Defense: | 0.67 |
| Force Efficiency: | 0.33 |
| Steal Efficiency: | 0.57 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Tanner Graham
Bryce J. McEwen
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: 1 -- Fri, Dec 5 -- 7:00pm CT | |||
| Graham | 7 | Final | |
| McEwen | 1 | (6) | |
| Dick | 0 | Final | |
| Birchard | 9 | (6) | |
| Wickman | 7 | Final | |
| Perche | 3 | (9) | |
| Thompson | 2 | Final | |
| Anderson | 9 | (6) | |
| Forrester | 7 | 7th | |
| Micholson | 1 | ||
| Siwicki | 9 | Final | |
| Dundas | 3 | (7) | |
| Graham | 7 | Final | |
| McEwen | 1 | (6) | |
| Dick | 0 | Final | |
| Birchard | 9 | (6) | |
| Wickman | 7 | Final | |
| Perche | 3 | (9) | |
| Thompson | 2 | Final | |
| Anderson | 9 | (6) | |
| Forrester | 7 | 7th | |
| Micholson | 1 | ||
| Siwicki | 9 | Final | |
| Dundas | 3 | (7) |
| Graham | 7 | Final | |
| McEwen | 1 | (6) | |
| Dick | 0 | Final | |
| Birchard | 9 | (6) | |
| Wickman | 7 | Final | |
| Perche | 3 | (9) | |
| Thompson | 2 | Final | |
| Anderson | 9 | (6) | |
| Forrester | 7 | 7th | |
| Micholson | 1 | ||
| Siwicki | 9 | Final | |
| Dundas | 3 | (7) |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












