Bunge Manitoba Men's Winnipeg Regional Qualifier
Curling Scores
Bunge Manitoba Men's Winnipeg Regional Qualifier
Dec 5 - 7, 2025
|
| Draw Dec 7 - 11:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Score | ||
| Tanner Graham Winnipeg, MB |
![]() |
2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | X | 8 | |||
| Corey Thompson Winnipeg, MB |
0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | X | 3 | ||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Tanner Graham
| Games: | 5 |
| Record: | 3W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.82 |
| PA/G: | 5.59 |
| Hammer Efficiency: | 0.31 |
| Steal Defense: | 0.47 |
| Force Efficiency: | 0.57 |
| Steal Efficiency: | 0.53 |
Corey Thompson
| Games: | 4 |
| Record: | 2W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.24 |
| PA/G: | 8.62 |
| Hammer Efficiency: | 0.08 |
| Steal Defense: | 0.46 |
| Force Efficiency: | 0.25 |
| Steal Efficiency: | 0.44 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Tanner Graham
Corey Thompson
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026













