Winter Olympics - Mixed Doubles
Curling Scores
Winter Olympics - Mixed Doubles
Feb 4 - 10, 2026
|
| Draw Feb 5 - 1:05 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Kaldvee/Lill Tallinn, EST |
0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 7 | |||
| Wrana/Wrana Sundbyberg, SWE |
![]() |
1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | ||
Event Statistics
Kaldvee/Lill
| Games: | 9 |
| Record: | 2W - 7L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.48 |
| PA/G: | 9.15 |
| Hammer Efficiency: | 0.25 |
| Steal Defense: | 0.31 |
| Force Efficiency: | 0.43 |
| Steal Efficiency: | 0.20 |
Wrana/Wrana
| Games: | 11 |
| Record: | 7W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.63 |
| PA/G: | 7.88 |
| Hammer Efficiency: | 0.50 |
| Steal Defense: | 0.29 |
| Force Efficiency: | 0.60 |
| Steal Efficiency: | 0.29 |
Season Statistics
Kaldvee/Lill
| Games: | 57 |
| Record: | 32W - 25L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.07 |
| PA/G: | 7.40 |
| Hammer Efficiency: | 0.37 |
| Steal Defense: | 0.33 |
| Force Efficiency: | 0.53 |
| Steal Efficiency: | 0.37 |
Wrana/Wrana
| Games: | 10 |
| Record: | 7W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 12.31 |
| PA/G: | 7.38 |
| Hammer Efficiency: | 0.52 |
| Steal Defense: | 0.21 |
| Force Efficiency: | 0.58 |
| Steal Efficiency: | 0.25 |
Scoring Records - Season
Kaldvee/Lill
Wrana/Wrana
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 3, 2026
Ogden, United States - Niklas Edin's Sweden will face Matt Dunstone's Canada for the LGT World Men's Curling Championship 2026 title at the Weber County Ice Sheet in Ogden, United States on Saturday 4 April at 14:00.
-
April 3, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026
















