USA Curling Junior National Curling Championships
Curling Scores
USA Curling Junior National Curling Championships
Mar 30 - Apr 4, 2026
|
| Draw Apr 3 - 4:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Carson McMullin Eau Claire, WI |
0 | |||||||||||
| Ryan Church Nashua, NH |
0 | |||||||||||
Event Statistics
Carson McMullin
| Games: | 7 |
| Record: | 5W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.78 |
| PA/G: | 6.52 |
| Hammer Efficiency: | 0.56 |
| Steal Defense: | 0.16 |
| Force Efficiency: | 0.57 |
| Steal Efficiency: | 0.48 |
Ryan Church
| Games: | 7 |
| Record: | 4W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.85 |
| PA/G: | 6.67 |
| Hammer Efficiency: | 0.26 |
| Steal Defense: | 0.39 |
| Force Efficiency: | 0.58 |
| Steal Efficiency: | 0.39 |
Season Statistics
Carson McMullin
| Games: | 27 |
| Record: | 11W - 16L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.78 |
| PA/G: | 8.11 |
| Hammer Efficiency: | 0.24 |
| Steal Defense: | 0.39 |
| Force Efficiency: | 0.40 |
| Steal Efficiency: | 0.34 |
Scoring Records - Season
Carson McMullin
Ryan Church
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 3, 2026
OGDEN, Utah -- Team Matt Dunstone's road map is now clear and defined.
-
April 3, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












