New Holland Canadian Under-20 Championship
Curling Scores
New Holland Canadian Under-20 Championship
Mar 28 - Apr 4, 2026
|
| Draw Mar 28 - 4:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Rogan Snow Saskatoon, SK |
0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | X | 4 | |||
| Simon Perry St. John's, NL |
![]() |
2 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | 3 | X | 13 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Rogan Snow
| Games: | 4 |
| Record: | 3W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.77 |
| PA/G: | 8.71 |
| Hammer Efficiency: | 0.50 |
| Steal Defense: | 0.19 |
| Force Efficiency: | 0.27 |
| Steal Efficiency: | 0.20 |
Simon Perry
| Games: | 4 |
| Record: | 3W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 10.34 |
| PA/G: | 5.86 |
| Hammer Efficiency: | 0.57 |
| Steal Defense: | 0.13 |
| Force Efficiency: | 0.64 |
| Steal Efficiency: | 0.07 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Rogan Snow
Simon Perry
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: 1 -- Sat, Mar 28 -- 4:00pm ET | |||
| Hlushak | 6 | Final | |
| MacDougall | 8 | (8) | |
| Snow | 4 | Final | |
| Perry | 13 | (7) | |
| Bruce | 2 | Final | |
| Tremblay | 6 | (7) | |
| Lockhart | 8 | Final | |
| Sugden | 9 | (8) | |
| Boutet | 6 | Final | |
| Atherton | 4 | (EE) | |
| Matheson | 4 | Final | |
| Winters | 3 | (8) | |
| Hrynew | 13 | Final | |
| Floyd | 3 | (7) | |
| Hiebert | 5 | Final | |
| MacTavish | 4 | (8) | |
| Hlushak | 6 | Final | |
| MacDougall | 8 | (8) | |
| Snow | 4 | Final | |
| Perry | 13 | (7) | |
| Bruce | 2 | Final | |
| Tremblay | 6 | (7) | |
| Lockhart | 8 | Final | |
| Sugden | 9 | (8) | |
| Boutet | 6 | Final | |
| Atherton | 4 | (EE) | |
| Matheson | 4 | Final | |
| Winters | 3 | (8) | |
| Hrynew | 13 | Final | |
| Floyd | 3 | (7) | |
| Hiebert | 5 | Final | |
| MacTavish | 4 | (8) |
| Hlushak | 6 | Final | |
| MacDougall | 8 | (8) | |
| Snow | 4 | Final | |
| Perry | 13 | (7) | |
| Bruce | 2 | Final | |
| Tremblay | 6 | (7) | |
| Lockhart | 8 | Final | |
| Sugden | 9 | (8) | |
| Boutet | 6 | Final | |
| Atherton | 4 | (EE) | |
| Matheson | 4 | Final | |
| Winters | 3 | (8) | |
| Hrynew | 13 | Final | |
| Floyd | 3 | (7) | |
| Hiebert | 5 | Final | |
| MacTavish | 4 | (8) |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
February 27, 2026
Manitoba's Kate Cameron (Photo: Curling Canada) announced on Monday that the team will look different for the new Olympic quadrennial.
-
February 22, 2026
-
February 21, 2026
-
February 21, 2026
-
February 20, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












