New Holland Canadian Under-20 Championship
Curling Scores
New Holland Canadian Under-20 Championship
Mar 28 - Apr 4, 2026
|
| Draw Mar 30 - 10:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Rebecca Regan Halifax, NS |
0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | |||
| Summer St. James Pointe-Claire, QC |
![]() |
1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Rebecca Regan
| Games: | 3 |
| Record: | 1W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.33 |
| PA/G: | 6.25 |
| Hammer Efficiency: | 0.45 |
| Steal Defense: | 0.33 |
| Force Efficiency: | 0.71 |
| Steal Efficiency: | 0.42 |
Summer St. James
| Games: | 2 |
| Record: | 1W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.88 |
| PA/G: | 6.88 |
| Hammer Efficiency: | 0.25 |
| Steal Defense: | 0.33 |
| Force Efficiency: | 0.25 |
| Steal Efficiency: | 0.43 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Rebecca Regan
Summer St. James
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: 6 -- Mon, Mar 30 -- 10:00am ET | |||
| Hayward | 3 | Final | |
| Androschuk | 7 | (7) | |
| Regan | 4 | Final | |
| St. James | 6 | (8) | |
| Baker | 1 | Final | |
| Fitzgibbon | 8 | (6) | |
| Vivier | 13 | Final | |
| Gallant | 3 | (6) | |
| Locke | 9 | Final | |
| Wilson | 3 | (7) | |
| Bartlett | 2 | Final | |
| Blades | 6 | (7) | |
| Fortin | 9 | Final | |
| Pugsley | 2 | (6) | |
| Deschiffart | 8 | Final | |
| Dubinsky | 2 | (6) | |
| Hayward | 3 | Final | |
| Androschuk | 7 | (7) | |
| Regan | 4 | Final | |
| St. James | 6 | (8) | |
| Baker | 1 | Final | |
| Fitzgibbon | 8 | (6) | |
| Vivier | 13 | Final | |
| Gallant | 3 | (6) | |
| Locke | 9 | Final | |
| Wilson | 3 | (7) | |
| Bartlett | 2 | Final | |
| Blades | 6 | (7) | |
| Fortin | 9 | Final | |
| Pugsley | 2 | (6) | |
| Deschiffart | 8 | Final | |
| Dubinsky | 2 | (6) |
| Hayward | 3 | Final | |
| Androschuk | 7 | (7) | |
| Regan | 4 | Final | |
| St. James | 6 | (8) | |
| Baker | 1 | Final | |
| Fitzgibbon | 8 | (6) | |
| Vivier | 13 | Final | |
| Gallant | 3 | (6) | |
| Locke | 9 | Final | |
| Wilson | 3 | (7) | |
| Bartlett | 2 | Final | |
| Blades | 6 | (7) | |
| Fortin | 9 | Final | |
| Pugsley | 2 | (6) | |
| Deschiffart | 8 | Final | |
| Dubinsky | 2 | (6) |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
February 27, 2026
Manitoba's Kate Cameron (Photo: Curling Canada) announced on Monday that the team will look different for the new Olympic quadrennial.
-
February 22, 2026
-
February 21, 2026
-
February 21, 2026
-
February 20, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












