Australia Mixed Doubles Curling Championships
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Australia Mixed Doubles Curling Championships
May 24 - 27, 2026
|
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Dunstone/Gagnon
| Games: | 1 |
| Record: | 0W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.71 |
| PA/G: | 10.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.75 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.67 |
Cavigan/Webster
| Games: | 1 |
| Record: | 0W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 3.33 |
| PA/G: | 15.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.75 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.50 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Dunstone/Gagnon
Cavigan/Webster
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: 2 -- Sat, May 23 -- 9:00pm ET | |||
| Glow/Thom | |||
| Szen/Will | |||
| Duns/Gagn | |||
| Cavi/Webs | |||
| Elli/Fres | |||
| Robi/Fran | |||
| Forg/Benc | |||
| Hend/Scot | |||
| Glow/Thom | |||
| Szen/Will | |||
| Duns/Gagn | |||
| Cavi/Webs | |||
| Elli/Fres | |||
| Robi/Fran | |||
| Forg/Benc | |||
| Hend/Scot |
| Glow/Thom | |||
| Szen/Will | |||
| Duns/Gagn | |||
| Cavi/Webs | |||
| Elli/Fres | |||
| Robi/Fran | |||
| Forg/Benc | |||
| Hend/Scot |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026










