Curling Scores
Arctic Snowplows Classic
Nov 11 - 13, 2011
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | Score | ||
| Rayad Husain Brampton, ON |
0 | |||
| Mike Anderson Markham, ON |
0 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Rayad Husain
| Games: | 2 |
| Record: | 0W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 12.50 |
| PA/G: | 32.50 |
| Hammer Efficiency: | 1.00 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Mike Anderson
| Games: | 2 |
| Record: | 2W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 30.00 |
| PA/G: | 12.50 |
| Hammer Efficiency: | 1.00 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Rayad Husain
Mike Anderson
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 3, 2026
OGDEN, Utah -- Team Matt Dunstone's road map is now clear and defined.
-
April 3, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026

















