Curling Scores
COMCO Cash Spiel
Nov 17 - 20, 2011
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | EE | EE | EE | EE | EE | EE | EE | EE | Score | ||
| Don Campbell Stroud, ON |
1 | 0 | 0 | 2 | X | X | X | X | 3 | |||
| Morio Kumagawa Toronto, ON |
![]() |
0 | 2 | 2 | 0 | X | X | X | X | 4 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Don Campbell
| Games: | 3 |
| Record: | 0W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.50 |
| PA/G: | 7.50 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.27 |
| Force Efficiency: | 0.33 |
| Steal Efficiency: | 0.22 |
Morio Kumagawa
| Games: | 3 |
| Record: | 1W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.33 |
| PA/G: | 11.33 |
| Hammer Efficiency: | 0.14 |
| Steal Defense: | 0.25 |
| Force Efficiency: | 0.17 |
| Steal Efficiency: | 0.14 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Don Campbell
Morio Kumagawa
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 1, 2026
OGDEN, Utah -- Canada's Team Matt Dunstone will take an abundance of satisfaction from their 90 minutes or so of work Tuesday night at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
-
March 22, 2026
-
March 14, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026
















