Curling Scores
Deer Lodge Spiel
Jan 12 - 15, 2012
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Sean Grassie Winnipeg, MB |
![]() |
3 | 2 | 2 | 1 | X | X | X | X | 8 | ||
| Justin Reynolds Winnipeg, MB |
0 | 0 | 0 | 0 | X | X | X | X | 0 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Sean Grassie
| Games: | 7 |
| Record: | 6W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.13 |
| PA/G: | 5.65 |
| Hammer Efficiency: | 0.55 |
| Steal Defense: | 0.16 |
| Force Efficiency: | 0.62 |
| Steal Efficiency: | 0.38 |
Justin Reynolds
| Games: | 5 |
| Record: | 3W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.66 |
| PA/G: | 7.93 |
| Hammer Efficiency: | 0.45 |
| Steal Defense: | 0.27 |
| Force Efficiency: | 0.60 |
| Steal Efficiency: | 0.39 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Sean Grassie
Justin Reynolds
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026
















