Curling Scores
StuSells Toronto Tankard
Oct 11 - 14, 2013
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | EE | EE | EE | EE | EE | EE | EE | EE | Score | ||
| Allison Flaxey , ON |
![]() |
0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | ||
| Jacqueline Harrison , ON |
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Allison Flaxey
| Games: | 6 |
| Record: | 6W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 9.32 |
| PA/G: | 5.45 |
| Hammer Efficiency: | 0.60 |
| Steal Defense: | 0.04 |
| Force Efficiency: | 0.36 |
| Steal Efficiency: | 0.06 |
Jacqueline Harrison
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 1W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 2L |
| PF/G: | 8.18 |
| PA/G: | 5.91 |
| Hammer Efficiency: | 0.47 |
| Steal Defense: | 0.35 |
| Force Efficiency: | 0.58 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Allison Flaxey
Jacqueline Harrison
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Team | Pick'em | |
| Allison Flaxey | ||
| Jacqueline Harrison | ||
Recent News
Recent
April 1, 2026
OGDEN, Utah -- Canada's Team Matt Dunstone will take an abundance of satisfaction from their 90 minutes or so of work Tuesday night at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
-
March 22, 2026
-
March 14, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026



















