Grande Prairie Cash Spiel - Challenge
Curling Scores
Grande Prairie Cash Spiel - Challenge
Oct 23 - 25, 2015
|
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Kevin Hrab
| Games: | 8 |
| Record: | 5W - 3L |
| Extra Ends: | 1W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 8.51 |
| PA/G: | 7.87 |
| Hammer Efficiency: | 0.23 |
| Steal Defense: | 0.41 |
| Force Efficiency: | 0.75 |
| Steal Efficiency: | 0.48 |
Elaine Laurin
| Games: | 3 |
| Record: | 0W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 1L |
| PF/G: | 7.27 |
| PA/G: | 14.55 |
| Hammer Efficiency: | 0.40 |
| Steal Defense: | 0.40 |
| Force Efficiency: | 0.33 |
| Steal Efficiency: | 0.50 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Kevin Hrab
Elaine Laurin
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026















