New Brunswick Womens Club Championship
Curling Scores
New Brunswick Womens Club Championship
Mar 12 - 15, 2020
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Score | ||
| Danielle Hubbard Miramichi, NB |
1 | X | 1 | |||||||||||
| Shelly Graham Fredericton Junction, NB |
![]() |
0 | X | 0 | ||||||||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Danielle Hubbard
| Games: | 5 |
| Record: | 3W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.64 |
| PA/G: | 9.09 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.33 |
| Force Efficiency: | 0.63 |
| Steal Efficiency: | 0.38 |
Shelly Graham
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.41 |
| PA/G: | 5.29 |
| Hammer Efficiency: | 0.20 |
| Steal Defense: | 0.40 |
| Force Efficiency: | 0.60 |
| Steal Efficiency: | 0.42 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Danielle Hubbard
Shelly Graham
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026













