Sandra Schmirler Digital Charity Spiel
Curling Scores
Sandra Schmirler Digital Charity Spiel
Mar 27 - 30, 2020
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | EE | Score | ||
| Shotrock3 Winnipeg, MB |
0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 6 | |||
| Red7 Edmonton, AB |
2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Shotrock3
| Games: | 4 |
| Record: | 3W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.26 |
| PA/G: | 5.65 |
| Hammer Efficiency: | 0.27 |
| Steal Defense: | 0.27 |
| Force Efficiency: | 0.86 |
| Steal Efficiency: | 0.42 |
Red7
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.12 |
| PA/G: | 6.18 |
| Hammer Efficiency: | 0.27 |
| Steal Defense: | 0.40 |
| Force Efficiency: | 0.56 |
| Steal Efficiency: | 0.47 |
Scoring Records - Season
Shotrock3
Red7
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 2, 2026
OGDEN, Utah -- A playoff berth is in the bag, but Canada's Team Matt Dunstone has loftier goals to accomplish at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












