Quebec's Kurling4Kids Digital Charity Spiel
Curling Scores
Quebec's Kurling4Kids Digital Charity Spiel
Apr 1 - 5, 2020
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Score | ||
| vince08 , QC |
1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 6 | |||
| AudibertQC , QC |
![]() |
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
vince08
| Games: | 7 |
| Record: | 4W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 10.56 |
| PA/G: | 9.72 |
| Hammer Efficiency: | 0.53 |
| Steal Defense: | 0.32 |
| Force Efficiency: | 0.46 |
| Steal Efficiency: | 0.24 |
AudibertQC
| Games: | 10 |
| Record: | 7W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 11.75 |
| PA/G: | 6.14 |
| Hammer Efficiency: | 0.42 |
| Steal Defense: | 0.17 |
| Force Efficiency: | 0.65 |
| Steal Efficiency: | 0.39 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
vince08
AudibertQC
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 2, 2026
OGDEN, Utah -- A playoff berth is in the bag, but Canada's Team Matt Dunstone has loftier goals to accomplish at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026













