Duff's Challenge Spiel Series
Curling Scores
Duff's Challenge Spiel Series
Feb 2 - 7, 2021
|
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Taptap
| Games: | 6 |
| Record: | 1W - 5L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.71 |
| PA/G: | 10.71 |
| Hammer Efficiency: | 0.07 |
| Steal Defense: | 0.47 |
| Force Efficiency: | 0.33 |
| Steal Efficiency: | 0.31 |
RTB73
| Games: | 6 |
| Record: | 6W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 10.86 |
| PA/G: | 4.86 |
| Hammer Efficiency: | 0.62 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.69 |
| Steal Efficiency: | 0.36 |
Scoring Records - Season
Taptap
RTB73
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026











