ISS Mixed Doubles Lodz
Curling Scores
ISS Mixed Doubles Lodz
Nov 11 - 14, 2021
|
| Draw Nov 14 - 3:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Kaldvee/Lill Tallinn, EST |
![]() |
0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 2 | X | 9 | |||
| Perret/Rios Glarus, SUI |
2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 3 | ||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Kaldvee/Lill
| Games: | 8 |
| Record: | 6W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 8.79 |
| PA/G: | 7.59 |
| Hammer Efficiency: | 0.26 |
| Steal Defense: | 0.44 |
| Force Efficiency: | 0.67 |
| Steal Efficiency: | 0.38 |
Perret/Rios
| Games: | 8 |
| Record: | 6W - 2L |
| Extra Ends: | 2W - 0L |
| One-Point Games: | 2W - 1L |
| PF/G: | 8.81 |
| PA/G: | 6.27 |
| Hammer Efficiency: | 0.30 |
| Steal Defense: | 0.33 |
| Force Efficiency: | 0.78 |
| Steal Efficiency: | 0.38 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Kaldvee/Lill
Perret/Rios
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026
















