Lakeview Insurance Brokers Senior Men
Curling Scores
Lakeview Insurance Brokers Senior Men
Dec 3 - 5, 2021
|
| Draw Dec 4 - 3:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Lloyd Fell , SK |
![]() |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | X | 5 | ||
| Eugene Hritzuk Saskatoon, SK |
0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 1 | |||
Event Statistics
Lloyd Fell
| Games: | 5 |
| Record: | 2W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.68 |
| PA/G: | 6.49 |
| Hammer Efficiency: | 0.20 |
| Steal Defense: | 0.19 |
| Force Efficiency: | 0.75 |
| Steal Efficiency: | 0.24 |
Eugene Hritzuk
| Games: | 5 |
| Record: | 2W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.77 |
| PA/G: | 9.03 |
| Hammer Efficiency: | 0.31 |
| Steal Defense: | 0.25 |
| Force Efficiency: | 0.58 |
| Steal Efficiency: | 0.13 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Lloyd Fell
Eugene Hritzuk
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 1, 2026
OGDEN, Utah -- Canada's Team Matt Dunstone will take an abundance of satisfaction from their 90 minutes or so of work Tuesday night at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
-
March 22, 2026
-
March 14, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












