King Cash Spiel
Curling Scores
King Cash Spiel
Dec 2 - 4, 2022
|
| Draw Dec 2 - 3:30 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Shiella Cowan New Westminister, BC |
![]() |
2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | X | 10 | |||
| Donna Mychaluk Langley, BC |
0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | X | 3 | ||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Shiella Cowan
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.78 |
| PA/G: | 8.52 |
| Hammer Efficiency: | 0.38 |
| Steal Defense: | 0.24 |
| Force Efficiency: | 0.25 |
| Steal Efficiency: | 0.20 |
Donna Mychaluk
| Games: | 4 |
| Record: | 0W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.77 |
| PA/G: | 14.62 |
| Hammer Efficiency: | 0.25 |
| Steal Defense: | 0.46 |
| Force Efficiency: | 0.13 |
| Steal Efficiency: | 0.23 |
Season Statistics
Shiella Cowan
| Games: | 27 |
| Record: | 7W - 20L |
| Extra Ends: | 0W - 2L |
| One-Point Games: | 0W - 3L |
| PF/G: | 6.57 |
| PA/G: | 9.20 |
| Hammer Efficiency: | 0.25 |
| Steal Defense: | 0.37 |
| Force Efficiency: | 0.39 |
| Steal Efficiency: | 0.28 |
Scoring Records - Season
Shiella Cowan
Donna Mychaluk
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 1, 2026
OGDEN, Utah -- Canada's Team Matt Dunstone will take an abundance of satisfaction from their 90 minutes or so of work Tuesday night at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
-
March 22, 2026
-
March 14, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026














