Quebec Mixed Doubles
Curling Scores
Quebec Mixed Doubles
Jan 19 - 22, 2023
|
| Draw Jan 22 - 1:30 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Riley/Mullen Montreal, QC |
![]() |
3 | 0 | 4 | 1 | 0 | 4 | X | 12 | |||
| Maheux/Maheux Saint-Bruno, QC |
0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | X | 4 | ||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Riley/Mullen
| Games: | 7 |
| Record: | 7W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 17.56 |
| PA/G: | 3.90 |
| Hammer Efficiency: | 0.67 |
| Steal Defense: | 0.08 |
| Force Efficiency: | 0.43 |
| Steal Efficiency: | 0.76 |
Maheux/Maheux
| Games: | 8 |
| Record: | 5W - 3L |
| Extra Ends: | 1W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 9.49 |
| PA/G: | 9.83 |
| Hammer Efficiency: | 0.48 |
| Steal Defense: | 0.34 |
| Force Efficiency: | 0.33 |
| Steal Efficiency: | 0.37 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Riley/Mullen
Maheux/Maheux
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026













