Next Gen U25 Mixed Doubles
Curling Scores
Next Gen U25 Mixed Doubles
Sep 2 - 4, 2023
|
| Draw Sep 3 - 6:30 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Iskiw/Fediuk , |
![]() |
0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6 | ||
| Jones/Mikush Saskatoon, SK |
1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7 | |||
Event Statistics
Iskiw/Fediuk
| Games: | 5 |
| Record: | 1W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.75 |
| PA/G: | 9.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.42 |
| Force Efficiency: | 0.17 |
| Steal Efficiency: | 0.43 |
Jones/Mikush
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.81 |
| PA/G: | 9.76 |
| Hammer Efficiency: | 0.24 |
| Steal Defense: | 0.47 |
| Force Efficiency: | 0.20 |
| Steal Efficiency: | 0.60 |
Season Statistics
Iskiw/Fediuk
| Games: | 37 |
| Record: | 26W - 11L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 10.11 |
| PA/G: | 7.57 |
| Hammer Efficiency: | 0.41 |
| Steal Defense: | 0.36 |
| Force Efficiency: | 0.52 |
| Steal Efficiency: | 0.41 |
Jones/Mikush
| Games: | 20 |
| Record: | 8W - 12L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 2L |
| PF/G: | 8.17 |
| PA/G: | 9.51 |
| Hammer Efficiency: | 0.28 |
| Steal Defense: | 0.39 |
| Force Efficiency: | 0.43 |
| Steal Efficiency: | 0.38 |
Scoring Records - Season
Iskiw/Fediuk
Jones/Mikush
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026
















