Banff U18 Junior Spiel
Curling Scores
Banff U18 Junior Spiel
Oct 27 - 29, 2023
|
| Draw Oct 29 - 10:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Caleb Hofstra Leduc, AB |
![]() |
3 | 0 | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 | X | 11 | ||
| Miller , AB |
0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | X | 6 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Caleb Hofstra
| Games: | 5 |
| Record: | 2W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.41 |
| PA/G: | 10.29 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.29 |
| Force Efficiency: | 0.20 |
| Steal Efficiency: | 0.29 |
Miller
| Games: | 5 |
| Record: | 0W - 5L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 4.14 |
| PA/G: | 15.86 |
| Hammer Efficiency: | 0.25 |
| Steal Defense: | 0.56 |
| Force Efficiency: | 0.42 |
| Steal Efficiency: | 0.08 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Caleb Hofstra
Miller
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












