ISS Mixed Doubles Lodz
Curling Scores
ISS Mixed Doubles Lodz
Nov 9 - 12, 2023
|
| Draw Nov 10 - 4:35 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Drozdziel/Zalewski Lodz, POL |
![]() |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | X | 4 | ||
| Vahi/Padama Tallinn, EST |
0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | X | 8 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Drozdziel/Zalewski
| Games: | 5 |
| Record: | 0W - 5L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.15 |
| PA/G: | 14.24 |
| Hammer Efficiency: | 0.18 |
| Steal Defense: | 0.55 |
| Force Efficiency: | 0.30 |
| Steal Efficiency: | 0.09 |
Vahi/Padama
| Games: | 5 |
| Record: | 1W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.47 |
| PA/G: | 11.84 |
| Hammer Efficiency: | 0.39 |
| Steal Defense: | 0.33 |
| Force Efficiency: | 0.27 |
| Steal Efficiency: | 0.25 |
Season Statistics
Drozdziel/Zalewski
| Games: | 9 |
| Record: | 0W - 9L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 3.93 |
| PA/G: | 12.30 |
| Hammer Efficiency: | 0.08 |
| Steal Defense: | 0.63 |
| Force Efficiency: | 0.24 |
| Steal Efficiency: | 0.26 |
Scoring Records - Season
Drozdziel/Zalewski
Vahi/Padama
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 3, 2026
Ogden, United States - Niklas Edin's Sweden will face Matt Dunstone's Canada for the LGT World Men's Curling Championship 2026 title at the Weber County Ice Sheet in Ogden, United States on Saturday 4 April at 14:00.
-
April 3, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












