AJCT Ponoka U15 Spiel
Curling Scores
AJCT Ponoka U15 Spiel
Jan 10 - 12, 2025
|
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Bashaw
| Games: | 4 |
| Record: | 0W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 1.82 |
| PA/G: | 25.45 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.88 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
Labelle
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.00 |
| PA/G: | 16.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.67 |
| Force Efficiency: | 0.17 |
| Steal Efficiency: | 0.45 |
Scoring Records - Season
Bashaw
Labelle
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026











