Co-op Tour Challenge
Curling Scores
Co-op Tour Challenge
Oct 14 - 19, 2025
|
| Draw Oct 18 - 10:30 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Satsuki Fujisawa Kitami, JPN |
![]() |
1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 5 | ||
| Eun ji Gim Uijeongbu, KOR |
0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | |||
Event Statistics
Satsuki Fujisawa
| Games: | 5 |
| Record: | 2W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 6.58 |
| PA/G: | 7.11 |
| Hammer Efficiency: | 0.24 |
| Steal Defense: | 0.22 |
| Force Efficiency: | 0.67 |
| Steal Efficiency: | 0.25 |
Eun ji Gim
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 1L |
| PF/G: | 7.02 |
| PA/G: | 7.02 |
| Hammer Efficiency: | 0.43 |
| Steal Defense: | 0.13 |
| Force Efficiency: | 0.55 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Season Statistics
Satsuki Fujisawa
| Games: | 85 |
| Record: | 55W - 30L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 8.18 |
| PA/G: | 6.43 |
| Hammer Efficiency: | 0.42 |
| Steal Defense: | 0.22 |
| Force Efficiency: | 0.61 |
| Steal Efficiency: | 0.29 |
Eun ji Gim
| Games: | 74 |
| Record: | 50W - 24L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 1L |
| PF/G: | 8.50 |
| PA/G: | 5.88 |
| Hammer Efficiency: | 0.45 |
| Steal Defense: | 0.18 |
| Force Efficiency: | 0.58 |
| Steal Efficiency: | 0.28 |
Scoring Records - Season
Satsuki Fujisawa
HIGH END SCORE: HAMMER
> 6 in 5th End vs. Ikue Kitazawa (Aug 9, 2025)
HIGH END SCORE: STEAL
> 4 in 3rd End vs. Yuina Miura (Aug 6, 2025)
HIGH END AGAINST: HAMMER
> 5 in 4th End vs. Silvana Tirinzoni (Nov 5, 2025)
HIGH END AGAINST: STEAL
> 4 in 5th End vs. Bobae Kang (Oct 1, 2025)
Eun ji Gim
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026



















