St. Marys Mixed Doubles
Curling Scores
St. Marys Mixed Doubles
Dec 12 - 14, 2025
|
| Draw Dec 12 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| DiBaggio/Mann Cleveland, OH |
![]() |
0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | ||
| Bailey/Sipura Milton, ON |
4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 10 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
DiBaggio/Mann
| Games: | 4 |
| Record: | 0W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.59 |
| PA/G: | 12.07 |
| Hammer Efficiency: | 0.19 |
| Steal Defense: | 0.56 |
| Force Efficiency: | 0.25 |
| Steal Efficiency: | 0.38 |
Bailey/Sipura
| Games: | 5 |
| Record: | 3W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.89 |
| PA/G: | 8.61 |
| Hammer Efficiency: | 0.28 |
| Steal Defense: | 0.50 |
| Force Efficiency: | 0.44 |
| Steal Efficiency: | 0.50 |
Season Statistics
DiBaggio/Mann
| Games: | 9 |
| Record: | 1W - 8L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.77 |
| PA/G: | 11.94 |
| Hammer Efficiency: | 0.22 |
| Steal Defense: | 0.59 |
| Force Efficiency: | 0.25 |
| Steal Efficiency: | 0.36 |
Bailey/Sipura
| Games: | 27 |
| Record: | 11W - 16L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.91 |
| PA/G: | 9.35 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.46 |
| Force Efficiency: | 0.32 |
| Steal Efficiency: | 0.43 |
Scoring Records - Season
DiBaggio/Mann
Bailey/Sipura
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026














