USA Curling Junior National Curling Championships
Curling Scores
USA Curling Junior National Curling Championships
Mar 30 - Apr 4, 2026
|
| Draw Apr 4 - 10:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Connor Grabow Bismarck, ND |
0 | |||||||||||
| Carson McMullin Eau Claire, WI |
0 | |||||||||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Connor Grabow
| Games: | 8 |
| Record: | 5W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 10.70 |
| PA/G: | 7.37 |
| Hammer Efficiency: | 0.54 |
| Steal Defense: | 0.14 |
| Force Efficiency: | 0.37 |
| Steal Efficiency: | 0.29 |
Carson McMullin
| Games: | 8 |
| Record: | 6W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.62 |
| PA/G: | 6.23 |
| Hammer Efficiency: | 0.58 |
| Steal Defense: | 0.18 |
| Force Efficiency: | 0.63 |
| Steal Efficiency: | 0.48 |
Season Statistics
Connor Grabow
| Games: | 22 |
| Record: | 11W - 11L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.39 |
| PA/G: | 7.26 |
| Hammer Efficiency: | 0.39 |
| Steal Defense: | 0.28 |
| Force Efficiency: | 0.53 |
| Steal Efficiency: | 0.28 |
Carson McMullin
| Games: | 27 |
| Record: | 11W - 16L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.78 |
| PA/G: | 8.11 |
| Hammer Efficiency: | 0.24 |
| Steal Defense: | 0.39 |
| Force Efficiency: | 0.40 |
| Steal Efficiency: | 0.34 |
Scoring Records - Season
Connor Grabow
Carson McMullin
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 3, 2026
OGDEN, Utah -- Team Matt Dunstone's road map is now clear and defined.
-
April 3, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












