New Holland Canadian Under-20 Championship
Curling Scores
New Holland Canadian Under-20 Championship
Mar 28 - Apr 4, 2026
|
| Draw Apr 3 - 2:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Ontario MacTavish, T |
0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | X | 2 | ||||
| Quebec Tremblay, R |
![]() |
2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 1 | X | 10 | |||
Event Statistics
Ontario
| Games: | 9 |
| Record: | 7W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.41 |
| PA/G: | 6.52 |
| Hammer Efficiency: | 0.61 |
| Steal Defense: | 0.24 |
| Force Efficiency: | 0.48 |
| Steal Efficiency: | 0.23 |
Quebec
| Games: | 9 |
| Record: | 7W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.55 |
| PA/G: | 5.07 |
| Hammer Efficiency: | 0.52 |
| Steal Defense: | 0.07 |
| Force Efficiency: | 0.68 |
| Steal Efficiency: | 0.36 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Ontario
Quebec
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: QF -- Fri, Apr 3 -- 2:00pm ET | |||
| ON (MacTavish) | 2 | Final | |
| QC (Tremblay) | 10 | (6) ![]() |
|
| AB (Hlushak) | 5 | Final | |
| BC (Hrynew) | 3 | (7) ![]() |
|
| ON (MacTavish) | 2 | Final | |
| QC (Tremblay) | 10 | (6) ![]() |
|
| AB (Hlushak) | 5 | Final | |
| BC (Hrynew) | 3 | (7) ![]() |
| ON (MacTavish) | 2 | Final | |
| QC (Tremblay) | 10 | (6) ![]() |
|
| AB (Hlushak) | 5 | Final | |
| BC (Hrynew) | 3 | (7) ![]() |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 3, 2026
OGDEN, Utah -- Team Matt Dunstone's road map is now clear and defined.
-
April 3, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












