World Open U25 Mixed Doubles Curling Championship
Curling Scores
World Open U25 Mixed Doubles Curling Championship
Apr 30 - May 3, 2026
|
| Draw May 1 - 9:30 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Raniseth/Crough Calgary, AB |
0 | |||||||||||
| Yarmuch/Sawiak Edmonton, AB |
0 | |||||||||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Raniseth/Crough
| Games: | 0 |
| Record: | 0W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 0.00 |
| PA/G: | 0.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Yarmuch/Sawiak
| Games: | 0 |
| Record: | 0W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 0.00 |
| PA/G: | 0.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Season Statistics
Raniseth/Crough
| Games: | 5 |
| Record: | 2W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.69 |
| PA/G: | 9.23 |
| Hammer Efficiency: | 0.28 |
| Steal Defense: | 0.33 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
Yarmuch/Sawiak
| Games: | 10 |
| Record: | 5W - 5L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.78 |
| PA/G: | 7.64 |
| Hammer Efficiency: | 0.31 |
| Steal Defense: | 0.42 |
| Force Efficiency: | 0.57 |
| Steal Efficiency: | 0.42 |
Scoring Records - Season
Raniseth/Crough
Yarmuch/Sawiak
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: 8 -- Fri, May 1 -- 7:30pm MT | |||
| Ostr/Ostr | |||
| Yarm/Hlus | |||
| McNa/Wari | |||
| Whea/Naug | |||
| Whit/Mits | |||
| Desc/Doep | |||
| Haus/Svor | |||
| Ryho/Pete | |||
| Rani/Crou | |||
| Yarm/Sawi | |||
| Frys/Roki | |||
| Jacq/Butl | |||
| Ostr/Ostr | |||
| Yarm/Hlus | |||
| McNa/Wari | |||
| Whea/Naug | |||
| Whit/Mits | |||
| Desc/Doep | |||
| Haus/Svor | |||
| Ryho/Pete | |||
| Rani/Crou | |||
| Yarm/Sawi | |||
| Frys/Roki | |||
| Jacq/Butl |
| Ostr/Ostr | |||
| Yarm/Hlus | |||
| McNa/Wari | |||
| Whea/Naug | |||
| Whit/Mits | |||
| Desc/Doep | |||
| Haus/Svor | |||
| Ryho/Pete | |||
| Rani/Crou | |||
| Yarm/Sawi | |||
| Frys/Roki | |||
| Jacq/Butl |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026













